O Nas

Plan idealny tworzą dwie absolwentki certyfikowanego szkolenia Akademii Wytwórni Ślubów na WEDDING PLANNERA rekomendowanego przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych.

Marlena

the-one-detail1

Ambitna — Romantyczna — Zorganizowana

MARLENA GRONOSTAJ

Polka urodzona w Niemczech. Swoją pasję postanowiła przekuć w styl życia. Dzięki jej zawodowemu doświadczeniu nie umknie jej żaden drobiazg w organizacji, logistyce a przede wszystkim w kontakcie i zrozumieniu Młodej Pary.

Od zawsze najważniejsi byli dla mnie ludzie i relacje. Jestem osobą bardzo otwartą i towarzyską. Szczerość ma dla mnie ogromne znaczenie, ale na pewno nie należę do osób cierpliwych 😉

Uważam, że jestem urodzoną organizatorką. Świadczą o tym moje najmocniejsze cechy charakteru: zaradność, rzetelność i wewnętrzna motywacja do działania.
Pragnę móc jak najczęściej wykorzystywać swoją znajomość języka niemieckiego w pracy konsultanta ślubnego.

Sandra

the-one-detail1

Empatyczna — Dokładna — Radosna

SANDRA TOMASZEWSKA

Z wykształcenia — towaroznawca. W życiu lubi mieć wszystko zaplanowane i pod kontrolą. Przed podjęciem decyzji, dokładnie analizuje różne warianty i wybiera najlepsze rozwiązanie. Jednak miareczkowanie i ocena organoleptyczna produktów spożywczych nie sprawia jej takiej satysfakcji, jaką daje organizacja ślubów.

Jako osoba zadaniowa stawiam sobie cel, do którego dążę ciężką pracą i systematycznością. Potrafię słuchać i staram się zrozumieć sytuację drugiej osoby. Na co dzień mierzę się z wyzwaniami, jakie stawia mi dwójka moich dzieci. Wymaga to ode mnie ogromnej cierpliwości i… dobrej pamięci.

Jako konsultantka ślubna: słucham i staram się zrozumieć każdą sytuację rodzinną. Przygotowania do ślubu przeżywam nie tylko z Narzeczonymi, ale także ich najbliższymi, którzy w okresie przedślubnym, jak i w Tym Dniu nie zawsze potrafią sobie poradzić z emocjami. W takich chwilach możecie liczyć na mnie specjalistkę do spraw emocjonalnych.

Najnowsze aktualizacje na Instagramie