Jak działamy?

I UMÓWCIE SIĘ Z NAMI NA MIŁE SPOTKANIE

Chcemy Was poznać i dowiedzieć się co Was do nas sprowadziło. Pozwoli nam to przygotować dla was ofertę szytą na miarę, która będzie zawierała wszystkie Wasze pragnienia przedstawione na spotkaniu.

II OFERTA

Zostanie przygotowana w umówionym czasie po spotkaniu i zawierać będzie szczegóły naszych działań oraz wycenę, która odpowiadać będzie Waszym indywidualnym potrzebom.

III PODPISANIE UMOWY

Po podjęciu przez Was decyzji i poinformowaniu nas przystępujemy do sporządzenia i podpisania umowy. Będzie ona określać zakres naszych usług, a jednocześnie będzie Waszą gwarancją, że od tego momentu macie do dyspozycji osoby, które od początku do końca będą czuwać nad realizacją Waszego wymarzonego ślubu i wesela.

IV WSPÓLNE DZIAŁANIA

Na podstawie otrzymanych od Was informacji przystępujemy do działania. W życie zostaje wcielony plan realizacji dnia ślubu i wesela, za który my jesteśmy odpowiedzialne. Każda decyzja podejmowana jest przez Was. Nie wykonujemy żadnych działań bez Waszej wiedzy.

V KOORDYNACJA DNIA ŚLUBU

Po kilkunastu set godzinach ciężkiej pracy nadchodzi Wasz wyczekany, ważny dzień, podczas którego będziemy Wam towarzyszyć i czuwać. Do końca zadbamy o każdy szczegół oraz zatrudnionych przez Was podwykonawców.

VI ROZLICZENIE

Na koniec przyjęcia weselnego pomagamy Wam dokonać wszystkich niezbędnych rozliczeń, abyście nie musieli zaprzątać sobie tym głowy.

Masz pytania?

Czekamy na Twoją wiadomość

    Najnowsze aktualizacje na Instagramie